| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Vibration Sensor |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | TW |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 0743172019356 |
| Plotis | 175 mm |
| Aukštis | 215 mm |
| Gylis | 15 mm |