| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FLUKE-805 FC Vibration meter 805 FC handheld with app connectivity |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
|
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9031 8080 00 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Didžiausioji baterijos veikimo trukmė | 0 h |
| Su matavimo valdymo jėgos jutikliu | Yes |
| Su guolių būklės įvertinimu | Yes |
| Su mašinos vibracijos įvertinimu | Yes |
| Matavimo vieneto vibracijos greitis (RMS) | mm/s ir coliai/s |
| Matavimo vieneto vibracijos greitis (pikas) | mm/s ir coliai/s |
| Matavimo vieneto vibracijos pagreitis (pikas) | m/s² ir g |
| Matavimo vieneto vibracijos poslinkis | µm ir milimetrai |
| Matavimo vieneto vibracinis pagreitis (RMS) | m/s² ir g |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969726863 |
| Plotis | 161.9 mm |
| Aukštis | 257.2 mm |
| Gylis | 98.4 mm |
| Svoris | 1.16 kg |
| USB jungtis | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 2.75 inch |
| Analoginė audio išvestis | No |
| IR daviklis | Yes |
| „Bluetooth“ sąsaja | Yes |
| Vidinė atmintis | Yes |
| Įėjimo jungtis | SMB vyriškas |
| Temperatūros matavimo diapazonas | -20-200 °C |
| Su įmontuotu žibintuvėliu | Yes |
| Su ekrano apšvietimu | Yes |
| Su emisijos korekcija | Yes |
| Kritimo bandymo aukštis | 1 m |
De betrouwbare, reproduceerbare, nauwkeurige manier om de lagers en algemene trillingen en temperatuur te controleren. Wanneer trillingen de normale niveaus overschrijden, kan dit een teken zijn van uitlijningsproblemen of problemen. U hebt dan snel praktische antwoorden nodig. Fluke-trillingstesters en apparaten en systemen voor laseruitlijning zijn speciaal ontworpen voor onderhoudsprofessionals die snel trillingsanalyse moeten uitvoeren en de uitlijning moeten evalueren om de basisoorzaak van een probleem te begrijpen. Wanneer u een Fluke-trillingsmeter of -tester gebruikt samen met de Fluke Connect®-app, kunt u de meetresultaten delen en de volgende stappen ter plaatse autoriseren, uw metingen organiseren per apparaat op één locatie met de EquipmentLog™-geschiedenisfuncties en veilig met anderen verbinding maken en samenwerken, zodat ze kunnen zien wat u ziet met de ShareLive™-videofunctie.