| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VIALOX® NAV-TS 400W FC2 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | SK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | Fc2 |
| Šviesos srautas | 49000 lm |
| Bendras ilgis | 206 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 20-39 (4 klasė) |
| Diametras | 23 mm |
| Lempos efektyvumas | 122 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Reikalingas išorinis balastas | Yes |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 400 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300015712 |
| Pakavimo lygis 2 | 4050300216829 |
| Pakavimo lygis 3 | 4050300015712 |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Reikalingas išorinis įdegiklis | Yes |
| Be gyvsidabrio | No |
| Iškrovos vamzdelių skaičius | 1 |
| Augalų apšvietimas | No |
| Lempų su gyvsidabrio garais pakaitalas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 24000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 440 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |
High-pressure sodium vapor lamps for open and enclosed luminaires. Product features: Lamp survival factor: 95 % after 12,000 h burning time. Product benefits: High luminous efficacy. Areas of application: Industrial installations. Car parks, courtyards. Buildings, monuments, bridges. Suitable for use in open and enclosed luminaires. Outdoor applications only in suitable luminaires.