| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VIALOX® NAV-T SUPER XT 600W SUPER XT |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 90000 lm |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 600 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075803633 |