| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VIALOX® NAV®-E SUPER XT 400 W SUPER XT |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 56500 lm |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 400 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075803671 |