| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VG device unit for spotlight 2000W 400V |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 400 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399334955 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 2.5 mm² |
| Jungties tipas | Kita |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 10 m |