| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VF 2 PN16 65/63 2-way seat flange |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8481 8059 00 |
| ETIM | EC011408 |
| Medžiagos kokybė | Ketus GG 25 (GJL-250) |
| Gaminio tarpiklio klasė | PN 16 |
| Flanšų (jungių) suspaudimo klasė | PN 16 |
| Didžiausias atvirisios pozicijos slėgių skirtumas | 2.5 bar |
| Nuotėkio nuostolių Kvs vertė | 0 % |
| Valdymo santykis (Svo) | 1 % |
| Uždarymo slėgis | 0 bar |
| Reguliuojamoji grįžtamojo ryšio padėtis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5702421560181 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Rankinė operacija | No |
| Apsaugotas nuo sprogimo | No |
| Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra | 130 °C |
| Mažiausioji vidutinė nepertraukiamo veikimo temperatūra | -10 °C |
| Visų jungčių vamzdžio išorinis skersmuo | 0 mm |
| Jungties ilgis 1 | 0 mm |
| Jungties 2 ilgis | 0 mm |
| Jungties darbinis ilgis 1 | 0 mm |
| Jungties 2 darbinis ilgis | 0 mm |
| Darbo laikas, veikimo laikas | 0 s |
| Su ryšio jungtimi 1 | Yes |
| Sąsaja su 2 jungtimis | Yes |
| Stovo medžiaga | Ketaus |
| Kvs vertė | 63 |
| Su galiniais kontaktais | No |
| Didžiausia elektrinė įvesties galia | 0 VA |
| Reguliuojamas veikimo diapazonas | No |
| Pagalbinis kontaktas | No |