| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VESDA LASER PLUS COMPACT R.O - NF |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 225 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Ilgis | 225 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Reakcijos temperatūra | 39 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302634 |
| Veikimo principas | Lazeris |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |