| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VESDA Laser Focus VLF-250-NF |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 175 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Ilgis | 245 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Reakcijos temperatūra | 39 °C |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302665 |
| Veikimo principas | Lazeris |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |