VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 200-250V-50/60HZ 9H-IP66 image 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 200-250V-50/60HZ 9H-IP66 image 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 200-250V-50/60HZ 9H-IP66 thumbnail 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 200-250V-50/60HZ 9H-IP66 thumbnail 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 200-250V-50/60HZ 9H-IP66
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 8011564066748
MPN: GW66840
Pakuotė: 1
Dėžė: 6
Padėklas: 48
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITHOUT BOTTOM - FOR MOUNTING MODULAR DEVICES - FOR HEAVY-DUTY USE - 3P+N+E 32A 200-250V-50/60HZ 9H-IP66
Prekės ženklas GEWISS
Kategorijos Pramoniniai lizdai (CEE)
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC001324
Korpuso medžiaga Plastikinis
IEC srovės stipris 32 A
Jungiklio tipas Nėra
Kontaktinė medžiaga Kita
Saugos laipsnis (IP) IP66
Įtampa pagal EN 60309-2 200-250 V (50÷60 Hz) mėlynas
Kiti techniniai duomenys
Modelis Gaubtas
Jungiklis Mechaninio užrakinimo mechanizmas
Apsauga Nėra
Polių skaičius 5
Paviršiaus apdailos kontaktai Dengtas nikeliu
Srovės stipris pagal UL / CSA (skirta UL versijai) 0 A