VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM - WITH FUSE-HOLDER BASE - 3P+N+E 16A 480-500V-50/60HZ 7H - IP66 image 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM - WITH FUSE-HOLDER BASE - 3P+N+E 16A 480-500V-50/60HZ 7H - IP66 image 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM - WITH FUSE-HOLDER BASE - 3P+N+E 16A 480-500V-50/60HZ 7H - IP66 thumbnail 1
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM - WITH FUSE-HOLDER BASE - 3P+N+E 16A 480-500V-50/60HZ 7H - IP66 thumbnail 2
VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM - WITH FUSE-HOLDER BASE - 3P+N+E 16A 480-500V-50/60HZ 7H - IP66
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 8011564074224
MPN: GW66961
Pakuotė: 1
Dėžė: 6
Padėklas: 48
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VERTICAL FIXED INTERLOCKED SOCKET OUTLET - WITH BOTTOM - WITH FUSE-HOLDER BASE - 3P+N+E 16A 480-500V-50/60HZ 7H - IP66
Prekės ženklas GEWISS
Kategorijos Pramoniniai lizdai (CEE)
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC001324
Korpuso medžiaga Plastikinis
IEC srovės stipris 16 A
Jungiklio tipas Nėra
Kontaktinė medžiaga Kita
Saugos laipsnis (IP) IP66
Įtampa pagal EN 60309-2 500 V (50+60 Hz) juodas
Kiti techniniai duomenys
Modelis Pagrindinis įtaisas ir gaubtas
Jungiklis Mechaninio užrakinimo mechanizmas
Apsauga Cilindrinis saugiklis
Polių skaičius 5
Paviršiaus apdailos kontaktai Dengtas nikeliu
Srovės stipris pagal UL / CSA (skirta UL versijai) 0 A