| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VERTICAAL WANDSTUK VLAK 250 H=60 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001544 |
| Modelis | Be sujungimo |
| Konstrukcijos tipas | Skersai krentanti vertikali T dalis |
| Medžiaga | Plienas |
| Vidinis spindulys | 100 mm |
| Kabelinio padėklo plotis | 250 mm |
| Kabelinio padėklo aukštis | 60 mm |
| NATO montavimo skylės | No |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186065606 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |
| Plačios aprėpties modelis | No |