| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ADJUSTABLE DROP / RISE H=60 TV |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002413 |
| Modelis | Atstumas ir kampinė jungtis |
| Jungties tipas | Jungtis su varžtu |
| Medžiaga | Plienas |
| Tinka vielos tinkleliniam padėklui | No |
| Tinka kabelinėms kopėčioms | No |
| Tinka kabelio kanalui | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186044090 |
| RAL numeris | 0 |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 165 mm |
| Pritaikyta tinklelio vielai | 60 mm |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |
| Tinka kabelių tvarkymo sistemos aukščiui | 60 mm |
| Horizontali sandūra su vyriais | Yes |
| Vertikali sandūra su vyriais | Yes |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Tinka kabelio tvarkymo sistemos pločiui | 70-200 mm |