| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PROGRESS LEVEL 200-250 H=60 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001007 |
| Modelis | Be sujungimo |
| Konstrukcijos tipas | Mažėja simetriškai |
| Plotis (didelis) | 250 mm |
| Plotis (mažas) | 200 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Kabelinio padėklo aukštis | 60 mm |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186065712 |
| RAL numeris | 0 |
| Paviršiaus apdorojimas | Ištisinis galvanizmas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Mirkytas nerūdijantis plienas | No |