| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VERDEELBLOK Y-ADAPTER 3-POLIG, ENSTO |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | LV |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002560 |
| Modelis | Kištukas |
| Jungties tipas | Spyruoklinio spaustuvo jungtis |
| Užrakto mechanizmas | Integruota kištukinė jungtis |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Polių skaičius | 3 |
| Ilgis | 48 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Poliaus žymėjimas | L, N, PE |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485124612 |
| Plotis | 30 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 40 mm |
| Įtempimo atlaisvinimas | No |
| Korpuso medžiaga | Poliamidas |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Neapdorotas |
| Užterštumo laipsnis | 2 |
| Mechaninis kodavimas | No |
| Nominali padidėjimo įtampa | 4.5 kV |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 50 mOhm |
| Kontaktinė medžiaga | CuZn |
| Jungčių vienam poliui skaičius | 0 |
| Spalvinė koduotė / kontakto įdėklas | Pilkas |
| Terminė apkrova | 4.5 kWh |
| Didžiausias kontakto dalies atsparumas ilgalaikei temperatūrai | 40 °C |
| Max nuolatinės temperatūros stabilumo panaudojimas | 70 °C |