| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | VDE Insert hexagon socket 3/8" SW 10 mm "eco" |
| Prekės ženklas | Haupa |
| Kategorijos |
Fastening Tools
|
| Kilmės šalis* | TW |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8204 2000 00 |
| Ilgis | 60 mm |
| Jungties dydis | 3/8 colių |
| Veržliarakčio plotis | 10 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011923624927 |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas plastiku |
| 1000 V izoliacinė apsauga | Yes |
| Testuotas pagal VDE | Yes |