VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 OSRAM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4099854548093
MPN: 4099854548093
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos E14 LED lemputės, 3 W
E14 lemputės
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energijos klasė
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras 2249870
Lizdas E14
Užtamsinamas No
Lempos efektyvumas 100 lm/W
Nominali įtampa nuo / iki 220-240 V
Spalvos temperatūra 6500 K
Lempos galia 2.5 W