VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4099854547973
MPN: 4099854547973
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos E14 LED lemputės, 3 W
E14 lemputės
Energijos klasė
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras 1857043
Lizdas E14
Užtamsinamas No
Lempos efektyvumas 100 lm/W
Nominali įtampa nuo / iki 220-240 V
Spalvos temperatūra 2700 K
Lempos galia 2.5 W