VALEDIS75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1OSRAM image 1
VALEDIS75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1OSRAM image 2
VALEDIS75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1OSRAM thumbnail 1
VALEDIS75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1OSRAM thumbnail 2
VALEDIS75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1OSRAM
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4099854565847
MPN: 4099854565847
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VALEDIS75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos E27 LED lempos
E27 lemputės
Energijos klasė
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras 2268370
Lizdas E27
Užtamsinamas No
Lempos efektyvumas 140 lm/W
Nominali įtampa nuo / iki 220-240 V
Spalvos temperatūra 2700 K
Lempos galia 7.5 W