VALCLP75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM image 1
VALCLP75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4099854560880
MPN: 4099854560880
Pakuotė: 3
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VALCLP75 7,5W/840 230V FIL E14 FS3 OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos E14 LED lemputės, 8 W
E14 LED lemputės, 4000K
E14 lemputės
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energijos klasė
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras 2268418
Lizdas E14
Užtamsinamas No
Lempos efektyvumas 140 lm/W
Nominali įtampa nuo / iki 220-240 V
Spalvos temperatūra 4000 K
Lempos galia 7.5 W