VALCLB75 7,5W/840 230VGLFR E14 FS1 OSRAM image 1
VALCLB75 7,5W/840 230VGLFR E14 FS1 OSRAM image 2
VALCLB75 7,5W/840 230VGLFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 1
VALCLB75 7,5W/840 230VGLFR E14 FS1 OSRAM thumbnail 2
VALCLB75 7,5W/840 230VGLFR E14 FS1 OSRAM
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 4099854568282
MPN: 4099854568282
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas VALCLB75 7,5W/840 230VGLFR E14 FS1 OSRAM
Prekės ženklas OSRAM
Kategorijos E14 LED lemputės, 8 W
E14 LED lemputės, 4000K
E14 lemputės
Energijos klasė
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras 2268424
Lizdas E14
Užtamsinamas No
Lempos efektyvumas 140 lm/W
Nominali įtampa nuo / iki 220-240 V
Spalvos temperatūra 4000 K
Lempos galia 7.5 W