| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UPS module LC32012 NRSLC0834USV204 |
| Prekės ženklas | Jung |
| Kategorijos |
Jungiklių ir kištukinių lizdų valdymo įtaisai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Spalva | Kita |
| Modelis | Kita |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Su transformatoriumi | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Nominali įtampa DC | 20 V |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011377354548 |