| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UPS BATTERY SWITCHGEAR 700A |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Priedo tipas | Kita |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430028228232 |
| Plotis | 617 mm |
| Aukštis | 1100 mm |
| Gylis | 492 mm |