| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UPS 5E 900 USB DIN G2 900VA 480W |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| ETIM | EC000382 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Konstrukcijos tipas | Savaime stovintis modelis |
| Pirminis įtampos diapazonas | 140-300 V |
| Antrinės įtampos diapazonas | 195-257 V |
| USV technologija | Interaktyvi linija |
| Pirminis dažnis | 45-63 Hz |
| Antrinis dažnis | 50-60 Hz |
| Pakavimo lygis 1 | 3553340704246, 3553340704246 |
| Pakavimo lygis 2 | 3553340704246 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 148 mm |
| Gylis | 288 mm |
| Svoris | 5.27 kg |
| Tinklo valdymas | No |
| Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas | No |
| SNMP | No |
| Modulinis | No |
| Antrinės apvijos fazių skaičius | 1 |
| Pirminių fazių skaičius | 1 |
| Automatinio išsijungimo funkcija | Yes |
| Bendrasis efektyvumas | 95 % |
| Įėjimo jungtis | Apsauginis kontaktas |
| Išėjimo jungčių skaičius | 2 |
| Išėjimo efektinė galia | 480 W |
| Išėjmo pilnutinė galia | 850 VA |
Eaton 5E Gen2 UPS USB DIN, 900 VA, 480 W, Input: Schuko, Outputs: (2) DIN, Tower