| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UNIVERSAL DOWNLIGHT Cover, for Downlight IP20, pivoting, round, gold |
| Prekės ženklas | SLV |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 88 mm |
| Aukštis | 3.5 mm |
| Priedo tipas | Gaubtas |
| Ilgis | 88 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163273008 |
| Spalva | Auksinis |
| Diametras | 88 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |