| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UNIQO BRACKET KIT 1M VERSION |
| Prekės ženklas | Performance in Lighting |
| Kategorijos |
Šviestuvų priedai
Šviestuvai |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 230 mm |
| Aukštis | 198 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 324 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8034035161537, 8034035161537 |
| Spalva | Pilkas |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |