| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UN.BI/BU WGX-H130x72 R9010 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002445 |
| Plotis | 72 mm |
| Modelis | Universalus |
| Gylis | 130 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Kampo diapazonas | 90 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 7315885552128 |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 9010 |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Gaubto plotis | 0 mm |