The figure shows version UM 45-D 37SUB/S/ZFKDS image 1
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 2
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 3
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 4
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 5
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module image 6
The figure shows version UM 45-D 37SUB/S/ZFKDS thumbnail 1
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 2
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 3
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 4
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 5
UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module thumbnail 6
Interface module
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4017918120542
MPN: 2293640
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas UM 45-D37SUB/S/ZFKDS - Interface module
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos Pramoninio lauko magistralės moduliai
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 9010 00
ETIM EC002780
Nustatyta srovė 2.5 A
Nustatyta įtampa 25 V
Polių skaičius 37
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4017918120542, 4017918120542
Kiti techniniai duomenys
Montavimo metodas DIN bėgis (viršutinis bėgis) 35 mm
Plotis 120 mm
Aukštis 45 mm
Gylis 50 mm