| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Ultrasonic sensors XX, ultrasonic sensor, M30 stainless steel, diffuse, Sn 1 m, 1NO+1NC, M12 |
| Prekės ženklas | Telemecanique |
| Kategorijos |
Indukciniai (artumo) jutikliai
|
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001849 |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Korpuso medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Analoginės išvesties tipas | Kita |
| Elektrinės jungties tipas | M12 jungtuvas |
| Nustatymo procedūra | Mokymo režimas |
| Korpuso konstrukcijos tipas | Cilindras, prisukamas |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 12-24 V |
| Reguliuojamas atstumas | 51-991 mm |
| Ilgio matavimo diapazonas | 51-991 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3389118031326 |
| Maks. išeigos srovė | 100 mA |
| Aplinkos temperatūra | 0-60 °C |
| Perjungimo dažnis | 10 Hz |
| Išjungimo išvesties tipas | NPN/NPN |
| Jungiklio funkcijos tipas | Kita |
| Nematoma zona | 51 mm |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms | Nėra |
| Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms | Nėra |
| Sąsajų standartas | Kita |
| Nėra apkrovos srovės | 50 mA |
| Santykinio linijiškumo nuokrypis | 0 % |
| Santykinis pasikartojimo tikslumas | 0.9 % |
| Galima sinchronizacija | No |
| Aktyvaus ploto daviklio medžiaga | Plastikinis |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | Kita |
| AWG skaičius | 0 |
| Su davikliu | 35 mm |
| Daviklio diametras | 30 mm |
| Daviklio aukštis | 35 mm |
| Daviklio ilgis | 85 mm |