| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ULTRABOND ECO FIX 5 KG (GLUE) |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3824 4000 00 |
| ETIM | EC000529 |
| Spalva | Pilkas |
| Atsparus vandeniui | No |
| Maks. temperatūra | 0 °C |
| Permatomas | No |
| Vandens pagrindu | No |
| Maks. surišimo tarpas | 0 mm |
| Paruošta | No |
| Klampumas | 0 Pa-s |
| Pakavimo lygis 1 | 5702420097954 |
| Tūris | 0 ml |
| su šepetėliu | No |
| Neto svoris (grynasis) | 0 g |