| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UID8450/10 ZGP Switch Dim 2B |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
Mygtukai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Valdymo įtaisas |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696449318 |
| Plotis | 86 mm |
| Aukštis | 97 mm |
| Gylis | 22 mm |