| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | UGA 2 / 8 ZONES |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Intruder Alarm Systems
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC002685 |
| Darbinė įtampa | 230 V |
| Tinka magistralinei jungčiai | No |
| Su galios adapteriu | Yes |
| Radijo jungtis | No |
| Integruotas avarinis maitinimo tiekimas | Yes |
| Išorinė sąsaja | Yes |
| Indikatoriaus grupių skaičius | 8 |
| Integruotas numerio rinkimo įrenginys | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971003262 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971003262 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 230 mm |
| Gylis | 85 mm |
| Adresuojamas | No |
| Išvesčių akustinio signalo generatoriams skaičius | 1 |
| Išvesčių optinio signalo generatoriams skaičius | 1 |