UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor image 1
UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor image 2
UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor thumbnail 1
UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor thumbnail 2
UA50-30-11 400-415V 50Hz / 415-440V 60Hz Contactor
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3471522084880
MPN: 1SBL351022R8800
Pakuotė: 1
Dėžė: 20
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz Contactor
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kondensatoriniai kontaktoriai
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC001079
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 230-240 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 240-260 V
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3471522084880
Pakavimo lygis 2 3471522084880
Kiti techniniai duomenys
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Nominali aklina galia, kai 400 V, 50 Hz 33 kvar
Atsisiuntimai
Aprašymas
The UA50-30-00 230-240V 50Hz / 240-260V 60Hz is a 3-pole contactors for capacitor switching, can be used for the switching of capacitor banks whose inrush current peaks are less than or equal to 100 times nominal rms current. The table below gives the permissible powers according to operational voltage and temperature close to the contactor. It also specifies the maximum peak current Î values accepted by the contactor. The capacitors must be discharged (maximum residual voltage at terminals ≤ 50 V) before being re-energized when the contactors are making. In these conditions, electrical durability of contactors is equal to 100 000 operating cycles. The UA.. series 3-pole contactors are of the block type design. - Main poles: 3 main poles - Control circuit: AC operated with laminated magnet circuit - Accessories: a wide range of accessories is available.