| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TZ617P10 Enclosure accessories, 10 mm x 15 mm x 15 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 3000 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617105121 |
| Plotis | 15 mm |
| Aukštis | 10 mm |
| Gylis | 15 mm |