| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TZ101 Flange, 147 mm x 223 mm x 20 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Elektros skaitikliai
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Plotis | 160 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617104506 |
| Bendras skaičius (skaitiklis) | 7 |
| Matuoklio tipas | Elektroninis |
| Sąsajos tipas | Kita |
| Impulsinė išvestis | Nėra |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |
B23 112-10N