| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Type labels 70 x 33 mm white |
| Prekės ženklas | WAGO |
| Kategorijos |
Žymėjimas, dokumentacija ir priedai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3919 9080 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Spalva | Baltas |
| Lipnus | Yes |
| Tekstas | Neatspausdintas |
| Pakavimo lygis 1 | 4055143099516 |
| Plotis | 33 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 70 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |