| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TYPE 4 PLANETE 1 boucle |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Darbinė įtampa | 230 V |
| Elektros sunaudojimas | 30 mA |
| Tinka magistralinei jungčiai | No |
| Su galios adapteriu | No |
| Radijo jungtis | No |
| Integruotas avarinis maitinimo tiekimas | No |
| Išorinė sąsaja | No |
| Integruotas numerio rinkimo įrenginys | No |
| Detektoriaus adresų skaičius | 32 |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191312183 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Plotis | 160 mm |
| Aukštis | 47 mm |
| Gylis | 240 mm |
| Adresuojamas | No |
| Išvesčių akustinio signalo generatoriams skaičius | 1 |