| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TWINBUS IP GATEWAY - - |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Konvertuoti |
| Sąsajos tipas | LAN |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480850882 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |