| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TWINBUS HUISDEURTELEFOON COMFORT ZILVER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000779 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Ekrano įstrižainė (coliais) | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480060717 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Plotis | 132 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Gylis | 42 mm |
| Garso apsauga | Yes |
| Išjungiama skambučio melodija | Yes |
| Šviesos / durų atidarymo mygtukas | Yes |
| Vidinė komunikacija | Yes |
| Papildomas įrenginys | No |
| Garsumo valdymas | Yes |
| Perjungimo funkcijos | Yes |
| Funkcinės lempos | Yes |
| Automatinis durų atidarytuvas | Yes |
| Ekrano įstrižainė | 0 mm |
| Specifinis skambučio tonas | Yes |