| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TWINBUS AANSLUITADAPTER COAX |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8529 9092 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Praplėsti |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480071461 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 0 |