| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp Philips Tw Alu 2000h 50W GU10 230V 40D 1CT/10X5F |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Lizdas | Kita |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500428530 |