| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TURBO-455 CN PLUS (230V 50HZ) |
| Prekės ženklas | S&P |
| Suderintos sistemos kodas | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC011012 |
| Spalva | Chrominis |
| Plotis | 560 mm |
| Modelis | Grindys |
| Gylis | 505 mm |
| Suglaudinamas | No |
| Sukamas | Yes |
| Energijos sunaudojimas | 110 kW |
| Medžiaga | Apdorotas plienas |
| Elektrinė jungtis | Kabelis |
| Dažnis | 50 Hz |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Jungties įtampa | 230 V |
| Su termine apsauga | Yes |
| Tinka montavimui prie sienos | No |
| Tinka elektroniniam valdymui | Yes |
| Tinka transformatoriaus valdymui | No |
| Su nuostačių valdymu | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8413893987570 |