TUBE CABLE LUGS KRF/185-12 image 1
TUBE CABLE LUGS KRF/185-12 image 2
TUBE CABLE LUGS KRF/185-12 thumbnail 1
TUBE CABLE LUGS KRF/185-12 thumbnail 2
TUBE CABLE LUGS KRF/185-12
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 20
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.09.26
EAN: 4044773202090
MPN: 61803330
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas TUBE CABLE LUGS KRF/185-12
Prekės ženklas LAPP
Kategorijos Kabelių antgaliai
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8536 9010 00
ETIM EC001051
Varžto metrinis matmuo (M..) 12
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4044773202090, 4044773202090
Kiti techniniai duomenys
Paviršiaus apdorojimas Dengtas alavu
Nominali kryžminė sekcija 185 mm²
Atsisiuntimai
Aprašymas
Voordelen; Hoge veiligheid en belastbaarheid door hoogwaardig elektrolytkoper Met inspectiegat (vanaf 4 mm²) Toepassing; Vooral voor aansluitingen op aardingsrails en busbars KR:Voor fijn- en meerdradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met een aderdoorsnede van 0,75-10mm² KRT: Voor meerdradige koperen geleiders (klasse 2) met aderdoorsnede van 10 - 1000 mm² KRF: Voor fijndradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met aderdoorsnede van 16 - 800 mm² Max. 48 kV