| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TS KEYBOARD DRAWER |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 9910 00 |
| Modelis | Stalčius |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177258907 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Gylis | 0 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Medžiaga | Metalas |