| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Baying connector, horizontal for back-to-back mounting |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177317239 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 50 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 121.7 mm |