| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TS SOCKEL ELEMENTE V+H 1.4404 |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9403 9910 00 |
| ETIM | EC000721 |
| Modelis | Pagrindo priekis/ galas |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177422018 |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Tinka orinimui / nuorinimui | No |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 800 mm |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka kabelio nukreipimui | No |