| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TS SICHTBLENDEN 19" HORIZONTAL |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7616 9990 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177213142 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 1800 mm |
| Gylis | 0 mm |