| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Adaptor sections, 482.6 mm (19") for TS, VX SE 8613000 |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7604 2990 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177212176 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 2000 mm |
| Gylis | 0 mm |