| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Adaptor sections, 482.6 mm (19") for rear installation in TS electronic enclosures 8613360 |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7604 2990 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177237230 |
| Plotis | 55 mm |
| Aukštis | 1500 mm |
| Gylis | 77.5 mm |