| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Trunking base, steel |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Sieniniai kabelių kanalai
|
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC001938 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 210 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Gylis | 68 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 2000 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Gaubtų montavimo metodas | Vidinis |
| Gaubtų skaičius | 1 |
| Prijungiamų pertvarų skaičius | 1 |
| Montavimo perforacija apačioje | Yes |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Su kanalo sujungimu | Yes |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 12780 mm² |
| Gaubto plotis 1 | 80 mm |
| Gaubto plotis 2 | 0 mm |
| Gaubto plotis 3 | 0 mm |
| Apsauginė juostelė | Yes |
| Simetrinis | Yes |
| Galinės sienos konstrukcija (vidinis šonas) | Su kumšteliniais spaustuvais |
| Stačiakampės konstrukcijos tipas | Yes |
| Su gaminiu pateikiami dangteliai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740216074 |